rangerek

Transport

znieczulica ludzka

by on Mar.24, 2011, under personal, Transport

Dziś byłem świadkiem (a nawet uczestnikiem) następującego zdarzenia:

na przystanku Brynów Słowików do tramwaju nr 6 przed godziną 9(nie pamiętam dokładnie chyba 8:50) wsiada starszy człowiek. “Peron” zbudowany jest z płyt pod którymi jest przerwa, akurat taka, żeby o nią zahaczyć stopą. Ten człowiek spiesząc się właśnie o nią zahaczył i wyrżnął głową w tramwaj. Upadł i się nie sam nie podnosił – ludzie siedzący przy drzwiach przy których upadł nawet nie wstali tylko patrzeli jak leży. Wstałem z końca tramwaju i wyszedłem mu pomóc. NIe będę pisał co i jak w szczegółach bo nie o mnie tu chodzi.

Pan był czysty i trzeźwy, po prostu potknął się i upadł a ludzie potraktowali go jak trędowatego. Na szczęście skończyło się na potłuczeniach i ogólnym szoku.

Po wejściu do tramwaju, ludzie patrzeli na nas jak na kosmitów.

Co ciekawe motorniczy wyjrzał ze swojej kabiny dopiero jak pasażer wstał i wchodził do środka, choć to on pierwszy powinen  zareagować widząc ze nikt nie ruszył na pomoc.

Starszego pana zrobiło mi się po prostu żal, bo coś takiego może spotkać rodziców każdego z nas :(

 

Leave a Comment more...

Skandal z SKM – Tychy Katowice

by on Dec.08, 2010, under Transport

Rozkład zimowy PR Tychy - Katowice

Rozkład zimowy PR Tychy - Katowice

tak właśnie wygląda według Przewozów Regionalnych i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego kolej SKM dowożąca ludzi do pracy na trasie Tychy Miasto – Tychy – południowe dzielnice Katowic – Katowice – Sosnowiec

(continue reading…)

2 Comments :, , , more...

Czegoś szukasz?

Uzyj szukajki:

Skoro tego nie znalazłeś to znaczy, że tego nie ma :)